WEBDESO Web Design & Software

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için lütfen Internet Explorer'ın en son sürümünü kullanın veya başka bir tarayıcıya geçin.
Web Tasarım & Yazılım

Şu an Domain & Hosting, Web Tasarım & Yazılım, Sosyal Medya Takibi ve daha fazlası'nı inceliyorsunuz...

Ajanslık Hizmetleri

Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik, Reklam & Tanıtım, Medya ve Daha Fazlası

E-Ticaret Sistemleri

Online Pazaryeri, İnternetten Satış, Online Alışveriş Sistemleri ve Daha Fazlası

Kariyer

İnsan Kaynakları, İş Başvurusu, Staj Uygulamaları ve Daha Fazlası...

Sosyal Medya Takibi

WEBDESO, sosyal medya takibi konusunda
müşterilerini özgün tasarım ve içeriklerle destekler.

Hosting Hizmetleri
 

Profesyonel Sosyal Medya Desteği

Kuruluşunuzun google, facebook, twitter ve instagram gibi sosyal medya hesaplarından, mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile paylaşılması gereken kampanya vb. içeriklerin hazırlanması konusunda WEBDESO'dan destek alın.

WEBDESO Sosyal Medya Takibi

Sosyal platform paylaşımlarınızla rakiplerinizin önüne geçebilmek ve farkınızı en iyi şekilde yansıtabilmek için WEBDESO'nun geri dönüşüm oranı yüksek, içerik ve tasarım bütünlüğü farkedilir Sosyal Medya Takip desteği fiyatlarını inceleyin.

WEBDESO'dan ek destek olarak alacağınız kitlesel farkındalık oluşturmaya yönelik doğru paylaşım zamanları ve dikkat çekici imaj çalışmaları ile daha fazla kişiye sesinizi duyurabilirsiniz.

  1. Facebook Sayfa Tasarımı: Marka ya da firmanın facebook sayfasındaki genel görünüm ayarlarıdır. (kapak resmi/cover, logo, sabit gönderi vb.)
  2. Twitter Sayfa Tasarımı: Sayfanın genel görünümü ile ilgili çalışma (kapak/cover), logo, slogan vb. çalışmalar.
  3. Google Business Sayfa Tasarımı: Google İşletmem sayfasının genel görünüm ayarları ve görüntüsünün firma / markaya özel uyarlanmasıdır.
  4. Paylaşım Platformları: Instagram,Facebook, Twitter ve Google Business üzerinde yayınlanması planlanan gönderi/kampanyaların görsel bütünlüğünün WEBDESO tarafından tasarlanmasıdır.
  5. Özgün Konsept Tasarım: Sadece firma/markaya özel (başka yerde yayınlanmamış) bir çalışma hazırlanmasıdır.
  6. Yıllık Özel Gün Tasarımları: Sözleşme gününden itibaren 12 ay içerisindeki dini ve milli bayramlar dahil olmak üzere, anneler, babalar, sevgililer, kadınlar günü, tüketiciyi koruma haftası gibi sizler için önemli olan tüm özel günlerde hazırlanacak tasarımlardır.
  7. Paylaşıma Özel Slogan Oluşturma: Örneğin siz ürün veya hizmetiniz ile fiyatını söylersiniz WEBDESO, yapacağı tasarım içerisinde ürün/hizmete uygun bir cümleyle akılda kalıcılığı ve albenisini arttırır.
  8. Tutar/Ödeme Tablosu: Sosyal Medya Desteği yıllık olarak sağlanılan bir hizmettir ve her konu tasarımı için max. 3 adet tasarım yapılır. Tarafınıza gönderilen tasarımlarınızı beğenmediğiniz takdirde ikinci ve üçüncü tasarımlarınızı isteme hakkına sahipsinizdir. Üçüncü tasarımdan sonra ise max. 2 kez herhangi bir tasarımda düzeltme/düzenleme yoluna gidilerek mütabakata varılmaya çalışılır. Toplam yıllık tutarın 6 aylık kısmı peşin, kalanı 6 ay sonra tahsil edilir. WEBDESO'nun 6 ay içerisindeki çalışmalarından memnun kalmaz iseniz sözleşmeniz feshedilir ve taraflardan herhangibiri ekstra hiçbir ücret ödemeden hizmetin iptali gerçekleştirilir.

Bize Ulaşın

Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz?

Whatsapp

...

Adres: Aziziye Mh. Aziziye Cd. No:21/202 Karatay / KONYA
Gelin, size birşeyler ikram edelim.
×