WEBDESO Web Design & Software

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için lütfen Internet Explorer'ın en son sürümünü kullanın veya başka bir tarayıcıya geçin.
Web Tasarım & Yazılım

Şu an Domain & Hosting, Web Tasarım & Yazılım, Sosyal Medya Takibi ve daha fazlası'nı inceliyorsunuz...

Ajanslık Hizmetleri

Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik, Reklam & Tanıtım, Medya ve Daha Fazlası

E-Ticaret Sistemleri

Online Pazaryeri, İnternetten Satış, Online Alışveriş Sistemleri ve Daha Fazlası

Kariyer

İnsan Kaynakları, İş Başvurusu, Staj Uygulamaları ve Daha Fazlası...

Alan Adı Transferi

Alan adınızı WEBDESO'ya transfer edin.

Domain Transferi Nasıl Yapılır?

  • 1 Hizmet sağlayıcınızın web sayfasından transfer etmek istediğiniz alan adının transfer kodunu alınız / talep ediniz. Bu işlem sırasında (Transfer edilecek alan adının whois gizliliği ve transfer kilidini kaldırmayı unutmayınız.)
  • 2 Yukarıdaki alana alan adınızı .com, .net gibi uzantısı olmadan yazıp yanındaki seçmeli kutudan alan adı uzantısını seçiniz ve ardından önce Alan Adı İşlemlerim İle Bundan Sonra WEBDESO İlgilensin daha sonra Devam Et butonuna tıklayınız.
  • 3 WEBDESO Alan Adı Yapılandırma Sayfası'na yönlendirileceksiniz. Açılan sayfada EPP Code (Transfer Kodu) yazılı alanın karşısına (cep telefonundan bağlanıyor iseniz altına) aldığınız transfer kodunu giriniz.

Son olarak;

WEBDESO Sunucularında Mevcut Hosting Hizmetiniz yok ise size uygun hosting veya web paketlerimizden birini seçin. (Opsiyonel) Web siteniz WEBDESO sunucularında yayınlanacak ise İsim Sunucuları alanında yazılı alanları (ns1.ehliweb.com-ns2.ehliweb.com) değiştirmeden, başka sunucuda yayınlanıyor / yayınlanacak ise web sitenizin yayınlandığı isim sunucularını ilgili alanlara yazıp Devam Et butonuna tıklayınız.

Bize Ulaşın

Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz?

Whatsapp

...

Adres: Aziziye Mh. Aziziye Cd. No:21/202 Karatay / KONYA
Gelin, size birşeyler ikram edelim.
×